بلو کانتنت | ارائه دهنده خدمات سئو و تولید محتوا

درباره ما

بلو کانتنت (blue content) سکو پرش کسب و کار شما است تا بتوانید موجب ارتقا و رشد بیزینس خود شوید. ما در تیم بلو کانتنت در دو حوزه سئو سایت و تولید محتوا به صورت تخصصی فعالیت می کنیم. زیرا معتقد هستیم که سئو و محتوا مانند ۲ بال پرواز برای وب سایت ها محسوب می شود و با پیاده سازی و اجرای آن ها می توانید افزایش فروش و رشد کسب و کارتان را تجربه نمایید.

دلایل اهمیت سئو سایت

اگر صاحب وب سایت هستید؛ داشتن مشاور سئو و پیاده سازی تکنیک های آن جزء مهم ترین موضوعات برای ادامه راه بیزینس تان محسوب می شود. با توجه به این که امروزه خدمات اینترنتی به صورت گسترده ای انجام می شود و افراد برای خرید و یا پاسخ پرسش های خود از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند؛ اولین گام موفقیت، سئو محسوب می شود. از همین رو، تیم حرفه ای بلو کانتنت در کنار شما قرار گرفته است تا بتوانید با اجرای اصول سئو موجب رشد کسب و کارتان شوید.

سئو از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که می توانید به صورت مجزا نیز از خدمات ما استفاده نمایید.

 

تماس با بلو کانتنت

 

دلایل اهمیت تولید محتوا در سایت

محتوا پادشاه وب سایت شما است. قطعاً این جمله معروف را بارها شنیده اید. آری، محتوا پادشاه است و سرنوشت ساز وب سایت شما می باشد. زیرا اگر محتوایی اصولی و با کیفیت نباشد؛ نمی توانید نیاز کاربران را تامین کرده و آنها به سرعت از وب سایت شما خارج می شوند. اینگونه در ماراتُن کسب رتبه گوگل نیز موفق نخواهید بود.

بلو کانتنت با توجه به سابقه ای که در حوزه تولید محتوا دارد؛ می تواند محتوای سایت شما را فراهم نماید. برای این منظور ۲ انتخاب پیش روی شماست.

سفارش محتوا: اگر با اصول محتوا نویسی آشنا نیستید و یا فرصت کافی برای تولید محتوا را ندارید؛ تیم بلو کانتنت می تواند به شما در تولید محتواهای با کیفیت کمک نماید.

فروش محتوا: آپشن دیگری که ما برای رفاه حال شما عزیزان طراحی کرده ایم؛ فروش محتوا می باشد. اگر محتوا نویس هستید و می توانید محتوایی با اصول سئو و یونیک تولید نمایید؛ بستر بلو کانتنت در اختیار شما می باشد تا بتوانید به صورت رایگان عضو خانواده بلو کانتنت شده و محتوای خود را به فروش رسانده و کسب درآمد نمایید.

چرا بلو کانتنت

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، blue content به منظور رفاه حال هموطنان طراحی گردید تا بستری برای کسب درآمد برای افرادی که قادر به معرفی خود به بازار کار نیستند؛ شود. همچنین در بخش سئو سایت نیز، با قیمتی مناسب شما را برای رسیدن به اهداف سازمانی تان همراهی می کند. علاوه بر آن می توانید با ساتفاده از آموزش های بلو کانتنت، کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده و جزء افراد موفق این حوزه شوید.